Józefów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
864/1969/OLW
Powierzchnia
100 m2
Parking naziemny
Tak
Cena
4 500 PLN
Cena za m2
45 PLN

Opis nieruchomości

Wynajmę lokal o powierzchni ok. 100m2 znajdujący się w Józefowie. Obecnie istniejąca powierzchnia open space może być dowolnie zaaranżowana (pomalowana, postawione ścianki działowe, wydzielona kuchnia, wydzielone dodatkowe węzły sanitarne, itd.) sprawnie i w szybkim czasie, zgodnie z potrzebami przyszłego najemcy.
Lokal świetnie nadaje się na prowadzenie szkoły językowej, restauracji, siłowni, usług medycznych, zajęć dla dzieci, biura rachunkowego, biura prawnego, sklepu, itd.
Teren jest ogrodzony, posiada bramę wjazdową, posesja częściowo wybrukowana, na części jest trawnik.
Obiekt mieści się w idealnej lokalizacji, przy jednej z głównych ulic w Józefowie, z bardzo dobrym dojazdem i możliwością swobodnego parkowania.
Cena 4.500zł netto + prąd/mies.

Istnieje możliwość dodatkowego wynajęcia powierzchni na parterze o powierzchni ok. 160m2, na którą składa się duża sala typu open space z zapleczem, WC oraz kotłownią. Do lokalu prowadzą dwa wejścia: frontowe, prowadzące do sali i tylne, prowadzące na zaplecze. Tak jak w przypadku lokalu na I piętrze tutaj również można dostosować salę do potrzeb przyszłego najemy. Lokal posiada witryny.
Cena 7.500zł netto + prąd/mies.

Wewnątrz wspólny ciąg komunikacyjny. Istnieje możliwość wynajęcia obu sal - parteru oraz I piętra - o łącznej powierzchni ok. 260m2 z wykorzystaniem pod jedną działalność.
Cena parteru i I piętra 11.000zł netto + prąd/mies.


Serdecznie zapraszam na prezentację.


Kontakt:
Anna Bogusz
503 301 559
a.bogusz@citihome.eu

Mapa

Kontakt

Anna Bogusz

Anna Bogusz

Doradca Klienta

Telefon:
503 301 559
E-mail:
a.bogusz@citihome.eu

Profil agenta

Administratorem danych osobowych jest Citihome z siedzibą przy Powstańców Warszawy 13, 05-400 Otwock (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@citihome.eu… czytaj więcej