Otwock

Kazimierza Pułaskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
638/1969/OLS
Rynek
Pierwotny
Powierzchnia
127,35 m2
Liczba pięter
4
Rok budowy
2020
Rodzaj budynku
Apartamentowo-handlowy
Liczba pokoi
4
Stan budynku
Idealny
Cena
827 775 PLN

Opis nieruchomości

Citihome jest oficjalnym biurem sprzedaży dewelopera Park Pułaskiego Sp. z o.o. Sp.k.

LOKAL USŁUGOWY W NOWEJ INWESTYCJI NIEOPODAL CENTRUM OTWOCKA PRZY UL. ANDRIOLLEGO/PUŁASKIEGO.

Oferujemy do sprzedaży lokal usługowy o powierzchni 127,35m2 składający się z sali sprzedaży o pow. 87,19m2, powierzchni magazynowej oraz łazienki.

Położenie inwestycji, przy ulicy Pułaskiego, jest jedną z jej największych zalet. Z jednej strony blisko centrum Otwocka, blisko ważnych miejsc użyteczności publicznej, sklepów i punktów usługowych, z drugiej zaś spokojna i cicha lokalizacja, odizolowana od zgiełku głównych ulic. Elegancki i harmonijny projekt architektoniczny sprawia, że inwestycja doskonale wpisuje się w otoczenie i zyskuje ponadczasowy charakter.

Inwestycja obejmuje budowę czteropiętrowego budynku mieszkalnego z lokalami usługowymi na parterze oraz garażem. Projekt architektoniczny przewiduje 21 funkcjonalnych mieszkań, o powierzchni od 29 do 95 m2. Każdy lokal wyposażony jest w balkon lub taras.
Parter budynku zagospodarowany został jako 4 lokale usługowe. Dodatkowe 30 miejsc postojowych powstanie w kondygnacji podziemnej oraz bezpośrenio przy budynku.

Zakończenie prac budowlanych planowane jest do sierpnia 2020 r. Zgodnie z przyjętymi założeniami uzyskanie Pozwolenia na Użytkowanie oraz przeniesienie prawa własności nieruchomości nastąpi najpóźniej do końca kwietnia 2021 r.

Więcej informacji uzyskają Państwo na www.parkpulaskiego.pl oraz na facebook.com/ParkPułaskiego.

Cena 6500zł netto/m2 + 23% VAT.

Kontakt:
Marcin Zakrzewski
Specjalista ds. sprzedaży
Tel: 513-401-901
m.zakrzewski@citihome.eu

Mapa

Kontakt

Marcin Zakrzewski

Marcin Zakrzewski

Specjalista ds. sprzedaży

Telefon:
513 401 901
E-mail:
m.zakrzewski@citihome.eu

Profil agenta

Administratorem danych osobowych jest Citihome z siedzibą przy Powstańców Warszawy 13, 05-400 Otwock (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@citihome.eu… czytaj więcej