Otwock

Mlądz, ul. Krecia

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
5801/1969/OGS
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
60
Długość działki (mb.)
160
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Woda
Tak
Gaz
Tak
Kanalizacja
Tak
Ogrodzenie
Inne
Cena
1 299 000 PLN

Opis nieruchomości

Oferujemy Państwu do sprzedaży piękną, zalesioną nieruchomość o pow. ok. 1 ha z linią brzegową rzeki Świder. Działka położona jest tuż przy granicy rezerwatu przyrody w otwockim Mlądzu, w okolicach pętli autobusowej. Ma doskonałe wymiary około 70 metrów szerokości i 150 m długości, kształt równoległoboku. Zatwierdzone zostały warunki zabudowy na dom jednorodzinny o charakterze rezydencji (pow. całkowita 920 m2, pow. zabudowy 706 m2, z basenem - można skorzystać z opracowanego projektu), jest też zgoda na wycinkę większej liczby drzew.
W granicy działki jest ujęcie wody miejskiej, kanalizacji, gazu oraz energii elektrycznej. Nieruchomość jest ogrodzona, poza częścią od strony linii brzegowej Świdra.
Doskonała lokalizacja, okolica cicha i spokojna, ale z dobrym dojazdem do Warszawy trasą lubelską - ok. 25 km. Wymarzony teren rekreacyjny, zapewniający możliwość korzystania z uroków natury.

Wraz z działką otrzymują Państwo kompletny projekt na budowę budynku rezydencjonalnego. Istnieje możliwość uzyskania już prawomocnego pozwolenia na budowę.


POLECAM!!! Zapraszam do oglądania tej jedynej w swoim rodzaju nieruchomości!!

Kontakt:
Jakub Guziewski
Specjalista ds sprzedaży
j.guziewski@citihome.eu
516 085 587

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Las, Przedszkole, Rzeka, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Las, Rzeka

Mapa

Kontakt

Jakub Guziewski

Jakub Guziewski

Specjalista ds. sprzedaży

Telefon:
516 085 587
E-mail:
j.guziewski@citihome.eu

Profil agenta

Administratorem danych osobowych jest Citihome z siedzibą przy Powstańców Warszawy 13, 05-400 Otwock (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@citihome.eu… czytaj więcej