Wola Karczewska

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Numer oferty
4127/1969/OGS
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
46
Długość działki (mb.)
200
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Prąd
Bezpośrednio na działce
Woda
Tak
Gaz
Nie
Kanalizacja
Nie
Ogrodzenie
Mieszane
Cena
888 100 PLN

Opis nieruchomości

TYLKO U NAS!!!
Sprzedam piękną działkę inwestycyjną z wydanymi warunkami zabudowy na 5 budynków mieszkalnych wolnostojących, położonej przy drodze powiatowej, w odległości około 2 km do szosy lubelskiej.

LOKALIZACJA

Działka usytuowana jest przy ul. Łąkowej w granicach administracyjnych wsi Lipowo (przy wsi Wola Karczewska) gm. Wiązowna. Do szosy lubelskiej jest około 2000 m, natomiast do centrum wsi Glinianka, gdzie znajdują się sklepy, apteka, szkoła podstawowa, gimnazjum, przedszkole, ośrodek zdrowia, kościół, poczta, przystanki autobusowe jest zaledwie 1500 m. Działka położona jest w zagospodarowanej strefie, gdzie znajduje się stabilna, rozluźniona zabudowa. W sąsiedztwie znajdują się budynki mieszkalne po wschodniej i zachodniej stronie działki, po stronie południowej biegnie droga powiatowa, a północną krawędź stanowi rów. Dojazd stanowi droga asfaltowa.

OPIS

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 8881 m2, w kształcie nieregularnym na krótszych końcach, zbliżonym do prostokąta, o szerokości około 46 m. Na działkę została wydana decyzja o warunkach zabudowy na budowę 5 budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolnostojących oraz 5 szamb. Działka obecnie jest w trakcie podziału, dzięki czemu jest możliwość zakupu działki pod jeden dom. Nieruchomość jest częściowo zadrzewiona.
Media: wodociąg miejski na działce, prąd - złącze na działce.

STAN PRAWNY

Własność. Bez obciążenia hipotecznego. Założona KW.

CENA

Możliwość negocjacji.

Polecam i zachęcam do oglądania.


Kontakt:
Anna Plisecka
Doradca Klienta
790-740-210
a.plisecka@citihome.eu

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Widok na: Inne budynki, Las

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Citihome z siedzibą w Otwock (05-400 ) przy Powstańców Warszawy 13. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).