Lipowo

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Numer oferty
4126/1969/OGS
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
41
Długość działki (mb.)
50
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Trapez
Prąd
Bezpośrednio na działce
Woda
Tak
Gaz
Nie
Kanalizacja
Nie
Ogrodzenie
Mieszane
Cena
171 000 PLN

Opis nieruchomości

TYLKO U NAS!!!
Sprzedam piękną działkę budowlaną położoną przy drodze powiatowej, w odległości około 2 km do szosy lubelskiej.

LOKALIZACJA

Działka usytuowana jest przy ul. Łąkowej w granicach administracyjnych wsi Lipowo (przy wsi Wola Karczewska) gm. Wiązowna. Do szosy lubelskiej jest około 2000 m, natomiast do centrum wsi Glinianka, gdzie znajdują się sklepy, apteka, szkoła podstawowa, gimnazjum, przedszkole, ośrodek zdrowia, kościół, poczta, przystanki autobusowe jest zaledwie 1500 m. Działka położona jest w zagospodarowanej strefie, gdzie znajduje się stabilna, rozluźniona zabudowa. W sąsiedztwie znajdują się budynki mieszkalne po wschodniej i zachodniej stronie działki, po stronie południowej biegnie droga powiatowa, a idąc w głąb drogą wewnętrzną w kierunku północnym znajdują się jeszcze 4 działki budowlane również przeznaczone na sprzedaż. Dojazd stanowi droga asfaltowa.

OPIS

Przedmiotem sprzedaży jest działka w pierwszej linii zabudowy z kompleksu 5 działek budowlanych, o powierzchni 1850 m2, w kształcie trapezu prostokątnego o wymiarach około 41x35x44x50 m. Przedmiotem sprzedaży jest również część działki drogowej o powierzchni 164 m. Działka jest wydzielona podziałem geodezyjnym. Na działkę została wydana decyzja o warunkach zabudowy na budowę jednego budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego i szamba szczelnego. Nieruchomość jest częściowo zadrzewiona.
Media: wodociąg miejski na działce, prąd - złącze na działce.

STAN PRAWNY

Własność. Bez obciążenia hipotecznego. Założona KW.

CENA

Możliwość negocjacji.

Polecam i zachęcam do oglądania.


Kontakt:
Anna Plisecka
Doradca Klienta
790-740-210
a.plisecka@citihome.eu

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Widok na: Inne budynki, Las

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Citihome z siedzibą w Otwock (05-400 ) przy Powstańców Warszawy 13. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).