Józefów

ul. kard. Stefana Wyszyńskiego

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Numer oferty
4124/1969/OGS
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
25
Długość działki (mb.)
40
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Woda
Tak
Gaz
W drodze
Kanalizacja
Bezpośrednio na działce
Ogrodzenie
Drewniane
Cena
499 000 PLN

Opis nieruchomości

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!!
Sprzedam działkę o powierzchni 950 m2 w Józefowie przy głównej ulicy za OKAZYJNĄ CENĘ 499 000 zł.

Na działkę wydane są dwie decyzje o Warunkach Zabudowy. Jedna pozwala na rozbudowę istniejącego budynku mieszkalnego i budowę dwóch zjazdów. Druga natomiast pozwalana na zmianę sposobu użytkowania budynku mieszkalnego na budynek handlowo-usługowo-mieszkalny wraz z jego rozbudową i nadbudową.

Na działce znajduje się dom o powierzchni około 120 m2. Dom jest dwukondygnacyjny, ocieplony, na parterze okna plastikowe. W budynku mieści się 6 pokoi, kuchnia, łazienka oraz drewniana, oszklona weranda. Budynek podpiwniczony, wymagający remontu. Posesja jest ogrodzona. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową.

W najbliższej okolicy znajduje się gimnazjum oraz ośrodek sportowo-rekreacyjny z basenem. Do stacji PKP Józefów oraz przystanków autobusowych linii Otwock-Warszawa około 1,5 km.

Cena do negocjacji! Zachęcam do oglądania.

Kontakt:
Krzysztof Falkowski
Specjalista do sp. sprzedaży
507847874
krzysztof.falkowski@citihome.eu

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Kolej, Autobus, Kolejka podmiejska

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Citihome z siedzibą w Otwock (05-400 ) przy Powstańców Warszawy 13. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).