Otwock

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rynek
Pierwotny
Powierzchnia działki
250 m2
Powierzchnia użytkowa
146,84 m2
Rok budowy
2019
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
5
Stan budynku
Idealny
Typ domu
Segment skrajny
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Liczba balkonów
1
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Citihome jest oficjalnym biurem sprzedaży dewelopera Park Bracka.

Otwocki Deweloper realizujący budynki mieszkalne o podwyższonym standardzie wykonania, rozpoczął kolejną inwestycję.

Park Bracka to 4 niezależne „domy” w zabudowie bliźniaczej, w doskonałej lokalizacji, ciekawej architekturze i wysokim standardzie wykonania. Mieszkańcy kompleksu będą mogli korzystać zarówno z przestrzeni wspólnej, jak i z prywatnych działek wydzielonych do wyłącznego używania. Na inwestycję składają się 4 lokale o powierzchni mieszkalnej ok. 130 m2 oraz użytkowej ok. 147 m2.

Lokalizacja w otwockiej dzielnicy Kresy gwarantuje doskonały dostęp do miejsc użyteczności publicznej, takich jak: sklepy, kawiarnie czy przystanki autobusowe, zapewniając jednocześnie komfort mieszkania przy kameralnej, spokojnej ulicy - odizolowanej od zgiełku miasta. Okolica charakteryzuje się szeroką ofertą szkolno - przedszkolną, zarówno publiczną jak i prywatną. Dużym atutem jest nieodległe sąsiedztwo centrum Otwocka.

Realizacja przedsięwzięcia odbywa się z uwzględnieniem obowiązków dewelopera wynikających z Ustawy o Ochronie Praw Nabywcy Lokalu Mieszkalnego lub Domu Jednorodzinnego. Prace budowlane zostały powierzone Generalnemu Wykonawcy - firmie Arcus Technologie Sp. z o.o. Taka forma realizacji inwestycji zapewnia dodatkową ochronę środków, które zostały powierzone deweloperowi za pośrednictwem Indywidualnego Mieszkaniowego Rachunku Powierniczego. Proces budowlany i jego przebieg, poddawany jest również ocenie Bankowego Inspektora Nadzoru.

Zakończenie prac budowlanych przewidziane jest najpóźniej w II kwartale 2020 roku. Od tego terminu lokale będą przekazywane klientom w celu przeprowadzenia prac wykończeniowych oraz podpisywane będą umowy ustanowienia odrębnej własności lokali

Więcej informacji uzyskają Państwo na naszej stronie internetowej oraz na Facebooku:
http://parkbracka.pl/
www.facebook.com/ParkBracka

Polecam i zachęcam do oglądania!!!

Kontakt:
Krzysztof Falkowski
Specjalista ds. sprzedaży
507 847 874
k.falkowski@citihome.eu

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Krzysztof Falkowski

Krzysztof Falkowski

Specjalista ds. sprzedaży

Mobile:
507 847 874
Email:
k.falkowski@citihome.eu

Profil agenta

Administratorem danych osobowych jest Citihome z siedzibą przy Powstańców Warszawy 13, 05-400 Otwock (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@citihome.eu… czytaj więcej