Sobienie Biskupie

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
6003/1969/OGS
Przeznaczenie działki
Rekreacyjna
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Brak
Cena
49 000 PLN

Opis nieruchomości

Nieruchomość położona w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji obejmującej luksusowe osiedle wolno stojących domów jednorodzinnych, położone tuż przy 18 - dołkowym polu golfowym, korty tenisowe, ośrodek SPA, hotel oraz lotnisko dla samolotów turystycznych - to wszystko w odległości zaledwie 30 km od Warszawy w miejscowości Sobienie Jeziory.

Głównym atutem kompleksu - Sobienie Królewskie Golf & Country Club będzie atrakcyjna lokalizacja zapewniająca komfortowy wypoczynek. Propozycja skierowana jest nie tylko do golfistów, ale i do osób szukających pięknego miejsca do życia tuż za miastem.

Oddalona od Warszawy zaledwie o 30 km inwestycja, położona w bezpośredniej okolicy nowego, w pełni profesjonalnego pola golfowego, to miejsce długo oczekiwane przez miłośników golfa. Kompleks Sobienie Królewskie Golf & Country Club, dzięki połączeniu różnych pasji takich jak gra w golfa, tenisa (kilka profesjonalnych kortów), jazda konna (stajnie) z ośrodkiem SPA, hotelem, lotniskiem i przede wszystkim osiedlem komfortowych i funkcjonalnie zaprojektowanych domów, to prawdziwy rarytas :

www.sobieniekrolewskie.pl

Wymiary działki to 30m x 35m, położona w kompleksie kilku działek rekreacyjnych ( 990 m2, 1128 m2 ). Objęta MPZP - przeznaczeniem podstawowym jest zabudowa letniskowa, co nie wyklucza zabudowy całorocznej ( w bezpośrednim sąsiedztwie stoi duży dom całoroczny).
Cena podlega niewielkiej negocjacji.


Polecam i zachęcam do oglądania

Kontakt:
Kowalska Marta
Doradca Klienta
tel.790 740 210
m.kowalska@citihome.eu

Mapa

Kontakt

Marta Kowalska

Marta Kowalska

Doradca klienta

Telefon:
790 740 210
E-mail:
m.kowalska@citihome.eu

Profil agenta

Administratorem danych osobowych jest Citihome z siedzibą przy Powstańców Warszawy 13, 05-400 Otwock (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@citihome.eu… czytaj więcej