Gadka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
5944/1969/OGS
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
25
Długość działki (mb.)
43
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Trapez
Woda
Tak
Gaz
W drodze
Kanalizacja
Bezpośrednio na działce
Ogrodzenie
Brak
Cena
150 000 PLN

Opis nieruchomości

Działka budowlana w miejscowości Gadka w gminie Kołbiel o powierzchni 1.200m2 w kształcie trapezu o wymiarach ok. 25m x 43m x 29m x 57m przy czym bokiem o długości 29m przylega do asfaltowej drogi dojazdowej. Wszystkie media w drodze bezpośrednio przylegającej do działki: woda, gaz, prąd, światłowód. Kanalizacja na działce.
Na terenie obowiązuje MPZP który przewiduje:
- zabudowę zagrodową MR,
- możliwość wybudowania budynku mieszkalnego jednorodzinnego dwukondygnacyjnego z dachem jedno lub wielospadowym oraz budynku gospodarczego,
- pod zabudowę przeznaczone 25% powierzchni działki, reszta to powierzchnia biologicznie czynna.
Dookoła zabudowa niska, jednorodzinna.

Działka znajduje się zaledwie 2km od nowo wybudowanej drogi ekspresowej S17 co sprawia, że szybko można dojechać do okolicznych miejscowości: Warszawy (34km), Otwocka (19km), Mińska Mazowieckiego (20km).

W bliskiej odległości sklepy, poczta, kościół, szkoła, przedszkole, stacja benzynowa. Niedaleko malownicza rzeka Świder.

Piękna i spokojna okolica. Świeże powietrze, cisza to atuty tej nieruchomości oraz najbliższej okolicy. Świetne miejsce do zamieszkania dla osób pracujących w dużym mieście z dogodnym dojazdem i szukających po pracy bliskości natury i spokoju. Również dla osób szukających działki rekreacyjnej.

Stan prawny uregulowany.
KW

Cena 150.000zł do małej negocjacji.

Jesteśmy z Państwem od momentu prezentacji do przekazania nieruchomości. Sprawnie przygotujemy wszystkie dokumenty niezbędne do zakupu a z naszym doradcą finansowym wybiorą Państwo najlepszą ofertę kredytu.

Bardzo serdecznie zapraszam do kontaktu.

Anna Bogusz
CITIHOME NIERUCHOMOŚCI
503 301 559
a.bogusz@citihome.eu

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Anna Bogusz

Anna Bogusz

Doradca Klienta

Telefon:
503 301 559
E-mail:
a.bogusz@citihome.eu

Profil agenta

Administratorem danych osobowych jest Citihome z siedzibą przy Powstańców Warszawy 13, 05-400 Otwock (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@citihome.eu… czytaj więcej