Otwock

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
1 200 m2
Powierzchnia użytkowa
180 m2
Rok budowy
1970
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
6
Stan budynku
Dobry
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Piwnica
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Oferujemy Państwu nieruchomość usytuowaną w najlepszej lokalizacji w Otwocku na zalesionej działce o powierzchni 1200m2. Na każdej kondygnacji wydzielone niezależne mieszkanie o powierzchni 90m2, więc łączna powierzchnia mieszkalna domu wynosi 180m2. Dodatkowo piwnica o powierzchni 90m2.
Budynek z lat 70-tych, rozbudowany w latach 90-tych wybudowany w sposób tradycyjny murowany. Na dachu blacha. Wykonana izolacja termiczna. Do budynku doprowadzony gaz oraz woda. W ulicy kanalizacja oraz wodociąg.
Nieruchomość położóna wśród domów jednorodzinnych, w cichej i spokojnej okolicy. Dojazd do nieruchomości lokalną drogą asfaltową. Posiadłość idealna na urządzenie gabinetu kosmetycznego, lekarskiego, bądź kancelarii czy biura rachunkowości. Oferta interesująca z powodu lokalizacji (około 700 km do centrum otwocka) oraz możliwości jakie oferuje nieruchomość.

Zachęcam do prezentacji.

Kontakt:
Marcin Zakrzewski
Specjalista ds. sprzedaży
Tel: 513-401-901
m.zakrzewski@citihome.eu

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Marcin Zakrzewski

Marcin Zakrzewski

Specjalista ds. sprzedaży

Telefon:
513 401 901
E-mail:
m.zakrzewski@citihome.eu

Profil agenta

Administratorem danych osobowych jest Citihome z siedzibą przy Powstańców Warszawy 13, 05-400 Otwock (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@citihome.eu… czytaj więcej