Strona główna
Mapa serwisu
Zgłoś ofertę
Polityka plików cookies
Kontakt

Wyszukiwarka

Nr oferty
 
 
 
Miejscowość lub dzielnica
Ulica
Powierzchnia
-
Liczba pokoi
-
Cena
-
oferty specjalne
Notes Zgłoś ofertę Kalkulator Formularz rekrutacyjny Kredyty Ogrody Franczyza Mapa serwisu Kontakt

Waluty

USD 3,15 EUR 4,18 CHF 3,46

Na skróty

Kontakt

Kontakt

Zarząd:
Maciej Binkiewicz e-mail: maciej.binkiewicz@citihome.eu
Mateusz Litwiniak e-mail: mateusz.litwiniak@citihome.eu
 
Dział administracyjno - prawny:
Katarzyna Binkiewicz tel. 508-148-280 e-mail: katarzyna.binkiewicz@citihome.eu
 
Specjalista ds. sprzedaży:
Jakub Guziewski tel. 516-085-587 e-mail: jakub.guziewski@citihome.eu 
  
Doradcy klienta:
Małgorzata Zakrzewska tel. 790-740-210 e-mail:  malgorzata.zakrzewska@citihome.eu
Przemysław Popardowski tel. 503-301-559 e-mail: przemyslaw.popardowski@citihome.eu
Krzysztof Falkowski tel. 507-847-874 e-mail: krzysztof.falkowski@citihome.eu
Magdalena Rosłaniec tel. 515-679-705 e-mail: magdalena.roslaniec@citihome.eu
Monika Robaczewska tel. 730-537-493 e-mail: monika.robaczewska@citihome.eu
 
 
 
Rekrutacja:
biuro@citihome.eu
 
Citihome
ul.Powstańców Warszawy 13,
05-400 Otwock
Telefony: 22 779-21-45; 22 779-21-78
Fax: 22 779-51-39
E-mail: otwock@citihome.eu
 
Immo Concept Sp. z o.o.
ul. Powstańców Warszawy 13,
05-400 Otwock
KRS: 0000500474
NIP: 532-204-81-56
E-mail: biuro@citihome.eu
 
 

 

© 2014 Citihome . Wszystkie prawa zastrzeżone.
asari.pl - programy dla biur nieruchomości