Otwock

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Numer oferty
652/1969/OOS
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
834 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Przemysłowo/Produkcyjne
Liczba pięter
1
Rodzaj budynku
Inny
Typ hali
Murowana
Rok budowy
1993
Prąd
Tak
Liczba miejsc park.
5
Cena
920 000 PLN

Opis nieruchomości

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!!

OKAZJA!!! Nowa niższa cena!!!

Posiadamy na sprzedaż budynek po piekarni z częścią mieszkalno/biurową w Otwocku, około 1000 m2 powierzchni. Idealna nieruchomość dla inwestora do zamieszkania i prowadzenia działalności!

LOKALIZACJA

Nieruchomość usytuowana jest w Otwocku, 20 km od centrum Warszawy. Doskonały teren do zamieszkania i prowadzenia działalności gospodarczej. Dojazd drogą utwardzoną.

OPIS

Przedmiotem sprzedaży jest budynek po piekarni z częścią mieszkalno-biurową na piętrze. Powierzchnia całkowita nieruchomości około 1000 m2. Składa się z parteru (ok. 360 m2), piwnicy (ok. 200 m2), piętra (ok. 240 m2) i poddasza (ok. 200 m2). Na parterze i w piwnicy znajdują się pomieszczenia po byłej piekarni (chłodnie, przechowalnie, pomieszczenia magazynowe, garownie, pom. z piecami do wypieków, wydawka). Na parterze znajduje się również pomieszczenie biurowe. Budynek wyposażony jest w dwie windy towarowe parter-piwnica i rampę rozładunkową. Piętro stanowi część biurowo-mieszkaną z 4 pokojami, 2 łazienkami, serwerownią, magazynem, kuchnią.
Dom wybudowano w 1993 r., był dwukrotnie rozbudowywany, oddany do użytku w 2003 r.
Działka w kształcie ładnego prostokąta o wymiarach 35x24m o powierzchni 834 m2.
Media: kanalizacja, prąd (transformator na działce), gaz w drodze, studnia głębinowa. Ogrzewanie olejowe, na piętrze również kominek.

Obiekt pod poligrafię, stolarnię, catering, magazyn, biuro, gastronomię, produkcję, do zamieszkania, etc.

CENA
Kupujący zwolniony z prowizji z tyt. pośrednictwa.
Możliwość wynajmu. Możliwość dokupienia działki sąsiedniej.

KONTAKT

Polecam i zachęcam do oglądania.


Kontakt:
Anna Plisecka
Doradca Klienta
790-740-210
a.plisecka@citihome.eu

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Citihome z siedzibą w Otwock (05-400 ) przy Powstańców Warszawy 13. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).