Józefów

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Numer oferty
648/1969/OOS
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
4 601 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Magazynowe
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Przemysłowo/Produkcyjne , Magazynowe, Biurowe
Liczba pięter
2
Rodzaj budynku
Magazynowo-biurowy
Typ hali
Płyta warstwowa
Maksymalna wysokość hali
5
Rok budowy
1995
Prąd
Tak
Liczba miejsc park.
25
Cena
3 990 000 PLN

Opis nieruchomości

Józefów Nieruchomość komercyjna.

Nieruchomość położona w Józefowie, przy trasie Warszawa-Puławy, składająca się z hali produkcyjnej(1233m2) z zapleczem administracyjno-socjalno-biurowym(ok.1100m2). Wszystko to usytuowane jest na działce o powierzchni 4601m2. Budynek wyposażony jest w instalacje alarmową, media w postaci gazu i przyłącza energetycznego 250kW, szambo oraz wodę z ujęcia własnego.
GRUNT :
Składa się z trzech działek o łącznej powierzchni 4601m2 o charakterze przemysłowo inwestycyjnym; własnościowe prawo do gruntu; ogrodzenie murowane; infrastruktura wewnętrzna. W bezpośrednim sąsiedztwie działki znajduje się przyłącze energetyczne średniego napięcia.
BUDYNEK BIUROWY:
Budynek bezpośrednio przylega do hali produkcyjnej, umożliwia obserwacje hali przez prześwit okienny z powierzchni biurowej. Wybudowany został w 1995 roku przy użyciu materiałów budowlanych w postaci suporeksu i cegły. Składa się z trzech poziomów:
I. podpiwniczenie pod całą powierzchnią budynku, podzielone na niezależne pomieszczenia. W piwnicy znajdują się kotły gazowe ogrzewające całość oraz szyb windy prowadzący do hali produkcyjnej.
II. Pomieszczenia administracyjno-socjalne w postaci recepcji, holu głównego, pomieszczeń dla pracowników itp.
III. Pomieszczenia biurowe w skład, których wchodzą: dwa pokoje biurowe połączone sekretariatem, sala konferencyjna, pomieszczenia dla pracowników biurowych.
W budynku znajdują się jeszcze pomieszczenia techniczne ze sprzętem wentylacyjnym.
HALA:
Konstrukcja amerykańska o powierzchni 1233m2, przestrzeń wewnętrzna otwarta (nie wymaga podpory w postaci filarów). Dwie bramy wjazdowe. Możliwość rozbudowy
hali.

Dzięki swemu położeniu nieruchomość doskonale nadaje się na siedzibę firmy produkcyjnej, magazyn, hurtownie, sklep itp.

Istnieje możliwość wynajęcia.

Zachęcam do oglądania.

Kontakt

Jakub Guziewski
Specjalista ds sprzedaży
j.guziewski@citihome.eu
516 085 587

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 2.5
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Dojazd dla TIRów: Tak
  • Komunikacja: Autobus, Kolej, PKS

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Citihome z siedzibą w Otwock (05-400 ) przy Powstańców Warszawy 13. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).