domy otwock, działki otwock lokale otwock, mieszkania otwock nieruchomości otwock, działki otwock mieszkania sprzedaż otwock, mieszkania wynajem otwock

Kontakt

Zarząd:

Maciej Binkiewicz e-mail: maciej.binkiewicz@citihome.eu

Mateusz Litwiniak e-mail: mateusz.litwiniak@citihome.eu

 

Dział administracyjno – prawny:

Katarzyna Binkiewicz tel. 508-148-280 e-mail: katarzyna.binkiewicz@citihome.eu

 

Specjalista ds. sprzedaży:

Jakub Guziewski tel. 516-085-587 e-mail: jakub.guziewski@citihome.eu 

Przemysław Popardowski tel. 503-301-559 e-mail: przemyslaw.popardowski@citihome.eu

Krzysztof Falkowski tel. 507-847-874 e-mail: krzysztof.falkowski@citihome.eu

  

Doradcy klienta:

Małgorzata Zakrzewska tel. 790-740-210 e-mail:  malgorzata.zakrzewska@citihome.eu

Magdalena Rosłaniec tel. 515-679-705 e-mail: magdalena.roslaniec@citihome.eu

Monika Robaczewska tel. 730-537-493 e-mail: monika.robaczewska@citihome.eu

 

 

 

Rekrutacja:

biuro@citihome.eu

 

Citihome

ul.Powstańców Warszawy 13,

05-400 Otwock

Telefony: 22 779-21-45; 22 779-21-78

Fax: 22 779-51-39

E-mail: otwock@citihome.eu

 

Immo Concept Sp. z o.o.

ul. Powstańców Warszawy 13,

05-400 Otwock

KRS: 0000500474

NIP: 532-204-81-56

E-mail: biuro@citihome.eu

 

 

 

Citihome

Powstańców Warszawy 13
05-400 Otwock

tel.: 22 779 21 45
biuro@citihome.eu

 
* Pola obowiązkowe