Wola Karczewska

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Numer oferty
4128/1969/OGS
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
41
Długość działki (mb.)
35
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Woda
Tak
Gaz
Nie
Kanalizacja
Nie
Ogrodzenie
Mieszane
Cena
153 200 PLN

Opis nieruchomości

TYLKO U NAS!!!
Sprzedam piękną działkę budowlaną położoną nieopodal drogi powiatowej, w odległości około 2 km do szosy lubelskiej.

LOKALIZACJA

Działka usytuowana jest w drugiej linii zabudowy od ul. Łąkowej w granicach administracyjnych wsi Lipowo (przy wsi Wola Karczewska) gm. Wiązowna. Do szosy lubelskiej jest około 2000 m, natomiast do centrum wsi Glinianka, gdzie znajdują się sklepy, apteka, szkoła podstawowa, gimnazjum, przedszkole, ośrodek zdrowia, kościół, poczta, przystanki autobusowe jest zaledwie 1500 m. Działka położona jest w zagospodarowanej strefie, gdzie znajduje się stabilna, rozluźniona zabudowa. W sąsiedztwie znajdują się budynki mieszkalne po wschodniej i zachodniej stronie działki, po stronie południowej biegnie droga powiatowa, a idąc w głąb drogą wewnętrzną w kierunku północnym znajdują się kolejne działki budowlane również przeznaczone na sprzedaż. Dojazd do nieruchomości z drogi powiatowej stanowi droga wewnętrzna.

OPIS

Przedmiotem sprzedaży jest działka z kompleksu 5 działek budowlanych przeznaczonych na sprzedaż, o powierzchni 1450 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach około 41x35 m., wraz z częścią działki drogowej o powierzchni 164 m 2. Działka jest wydzielona podziałem geodezyjnym na podstawie wydanej decyzji o warunkach zabudowy na budowę 5 budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolnostojących. Nieruchomość jest częściowo zadrzewiona.
Media: wodociąg miejski na działce sąsiedniej przy drodze powiatowej, prąd - złącze na działce sąsiedniej przy drodze powiatowej.

STAN PRAWNY

Własność. Bez obciążenia hipotecznego. Założona KW.

CENA

Możliwość negocjacji.

Polecam i zachęcam do oglądania.


Kontakt:
Anna Plisecka
Doradca Klienta
790-740-210
a.plisecka@citihome.eu

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Widok na: Las, Inne budynki

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Citihome z siedzibą w Otwock (05-400 ) przy Powstańców Warszawy 13. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).