Wola Karczewska

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Numer oferty
4125/1969/OGS
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
44
Długość działki (mb.)
43
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Prąd
Tak
Woda
Tak
Gaz
Nie
Kanalizacja
Nie
Ogrodzenie
Mieszane
Cena
204 600 PLN

Opis nieruchomości

TYLKO U NAS!!!
Sprzedam piękną działkę budowlaną położoną nieopodal drogi powiatowej, w odległości około 2 km do szosy lubelskiej.

LOKALIZACJA

Działka usytuowana jest w piątej linii zabudowy od ul. Łąkowej w granicach administracyjnych wsi Lipowo (przy wsi Wola Karczewska) gm. Wiązowna. Do szosy lubelskiej jest około 2000 m, natomiast do centrum wsi Glinianka, gdzie znajdują się sklepy, apteka, szkoła podstawowa, gimnazjum, przedszkole, ośrodek zdrowia, kościół, poczta, przystanki autobusowe jest zaledwie 1500 m. Działka położona jest w zagospodarowanej strefie, gdzie znajduje się stabilna, rozluźniona zabudowa. W sąsiedztwie znajdują się budynki mieszkalne po wschodniej i zachodniej stronie działki, po stronie południowej biegnie droga powiatowa, od której dzielą cztery pozostałe działki również na sprzedaż, a północną krawędź nieruchomości stanowi rów. Dojazd do nieruchomości z drogi powiatowej realizowany drogą wewnętrzna.

OPIS

Przedmiotem sprzedaży jest ostatnia działka z kompleksu 5 działek budowlanych przeznaczonych na sprzedaż, o powierzchni 1860 m2, w kształcie nieregularnym o wymiarach około 44x43 m. Działka jest obecnie wydzielana podziałem geodezyjnym na podstawie wydanej decyzji o warunkach zabudowy na budowę 5 budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolnostojących. Nieruchomość jest częściowo zadrzewiona.
Media: wodociąg miejski na działce przy drodze powiatowej, prąd - złącze na działce przy drodze powiatowej.

STAN PRAWNY

Własność. Bez obciążenia hipotecznego. Założona KW.

CENA

Możliwość negocjacji.

Polecam i zachęcam do oglądania.


Anna Plisecka
Doradca Klienta
790-740-210
a.plisecka@citihome.eu

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Widok na: Las, Inne budynki

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Citihome z siedzibą w Otwock (05-400 ) przy Powstańców Warszawy 13. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).