Glinianka

ul. Polna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
5138/1969/OGS
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
29.6
Długość działki (mb.)
42
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Woda
Tak
Ogrodzenie
Brak
Cena
95 000 PLN

Opis nieruchomości

Mamy Państwu do zaoferowania działkę o powierzchni 1250 m2 pod dom jednorodzinny położoną w pięknej miejscowości Glinianka pod Warszawą (powiat Otwocki, gmina Wiązowna). Działka w kształcie prostokąta o wymiarach około 29,6x42m.
Przedmiotowa nieruchomość położona jest w kompleksie działek przeznaczonych pod budownictwo mieszkalne jednorodzinne. Do wyboru 9 działek o powierzchni 1250 m2. Dojazd drogą asfaltową, a następnie drogą wewnętrzną o szerokości 6 m stanowiącą udział wszystkich współwłaścicieli działek z tego kompleksu. Droga wewnętrzna obecnie jest w trakcie wyrównywania oraz utwardzana. Teren płaski, niezalewowy. W okolicy las oraz domy jednorodzinne, nowe budownictwo. Dostępne media: prąd oraz woda miejska. W promieniu 2000 m od działki znajdują się: sklepy, szkoła, kościół, stadnina koni, przystanek MZA linii 720. Idealne miejsce dla osób ceniących sobie ciszę i spokój w otoczeniu przyrody i lasów. Zachęcam do oglądania.
Wydane warunki zabudowy na każdą działkę przewidują budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego oraz szamba szczelnego oraz niezbędnej infrastruktury technicznej.
Wskaźnik wielkości powierzchni zabudowy: do 16% powierzchni działki
Minimalna powierzchnia biologicznie czynna: 70%
Geometria dachu dwu- lub wielospoadowy, o kącie nachylenia połaci dachowych od 20-45 stopni.


Kontakt:
Krzysztof Falkowski
Specjalista ds. sprzedaży
507 847 874
k.falkowski@citihome.eu

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Widok na: Pola, Inne budynki, Las

Kontakt

Krzysztof Falkowski

Krzysztof Falkowski

Specjalista ds. sprzedaży

Telefon:
507 847 874
E-mail:
k.falkowski@citihome.eu

Profil agenta

Administratorem danych osobowych jest Citihome z siedzibą przy Powstańców Warszawy 13, 05-400 Otwock (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@citihome.eu… czytaj więcej