Warszawa

Wawer, ul. Mozaikowa

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Numer oferty
4131/1969/OGS
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
26
Długość działki (mb.)
65
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Trapez
Woda
Tak
Cena
752 500 PLN

Opis nieruchomości

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!!
Sprzedam działkę budowlaną w Warszawie w dzielnicy Wawer 20 min. do centrum stolicy. Nieruchomość znajduje się w Miedzeszynie. Jest bardzo dobrze usytuowana przy ulicy asfaltowej i ścieżce rowerowej. Nieruchomość porośnięta jest pięknym starodrzewiem sosnowym. Do stacji PKP Miedzeszyn oraz przystanków autobusowych linii Otwock-Warszawa około 1.0 km. Działka o powierzchni 1505 mkw w kształcie trapezu prostokątnego. Posiada dostęp do mediów: wodociąg, prąd, gaz.

Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który ustala przeznaczenie dla terenów zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej na działkach leśnych:
1) przeznaczenie podstawowe: mieszkalnictwo jednorodzinne w postaci budynków jednorodzinnych wolno stojących;
2) przeznaczenie dopuszczalne: usługi z zakresu: handlu detalicznego, biur, rzemiosła, gastronomii, zdrowia (z wyłączeniem szpitali), oświaty wyłącznie w formie lokali usługowych wydzielonych w budynkach mieszkalnych; przy czym powierzchnia użytkowa lokali usługowych nie może przekraczać 20% powierzchni całkowitej budynków.
Maksymalna powierzchnia zabudowy 20%. Maksymalna wysokość budynku 9 m, nie więcej niż 2 kondygnacje.

W pobliżu nieruchomości znajduje się przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła wyższa, pizzeria, kościół, bank, bar, sklep spożywczy oraz fitness i siłownia.

Polecam i zapraszam do oglądania.

Jakub Guziewski
Specjalista ds sprzedaży
jakub.guziewski@citihome.eu
516 085 587

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Jakub Guziewski

Jakub Guziewski

Specjalista ds. sprzedaży

Telefon:
516 085 587
Email:
j.guziewski@citihome.eu

Profil agenta

Administratorem danych osobowych jest Citihome z siedzibą przy Powstańców Warszawy 13, 05-400 Otwock (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@citihome.eu… czytaj więcej