Gadka

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Numer oferty
4052/1969/OGS
Przeznaczenie działki
Siedliskowa
Szerokość działki (mb.)
27
Długość działki (mb.)
176
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Woda
Tak
Gaz
Tak
Kanalizacja
Tak
Ogrodzenie
Brak
Cena
149 000 PLN

Opis nieruchomości

TYLKO U NAS!!!
Sprzedam działkę rolną z możliwością zabudowy zagrodowej i usług o powierzchni 5600 m2 położoną w Gadce gm. Kołbiel, przy drodze asfaltowej.

LOKALIZACJA

Działka usytuowana jest we wsi Gadka w powiecie otwockim, przy drodze asfaltowej ulicy Strażackiej w kierunku wsi Sufczyn. Do szosy lubelskiej około 2000 m. Działka położona jest w spokojnej miejscowości, w otoczeniu pól, zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz zagrodowej.

OPIS

Przedmiotem sprzedaży jest działka z możliwością zabudowy. Działka przeznaczona jest w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod tereny zabudowy zagrodowej obejmującej tereny zabudowy rolniczej, w której dopuszcza się realizację usług związanych z rolnictwem - 100 m od drogi w głąb działki, pozostała część działki to tereny rolne obejmujące tereny upraw polowych, łąk i pastwisk. Nieruchomość nie jest zadrzewiona ani zakrzewiona. Działka ma powierzchnię 5600 m2, jest w kształcie ładnego prostokąta o wymiarach 27x176 m, krótszym bokiem przylega do drogi asfaltowej.
Media: kanalizacja, wodociąg, gaz, prąd.

STAN PRAWNY

Własność.

CENA

Możliwość negocjacji.

KONTAKT

Monika Szymaniuk
Doradca Klienta
monika.szymaniuk@citihome.eu
tel. 730 537 493

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Widok na: Pola, Inne budynki, Las

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Citihome z siedzibą w Otwock (05-400 ) przy Powstańców Warszawy 13. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).