Całowanie

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Numer oferty
4055/1969/OGS
Przeznaczenie działki
Rolna
Szerokość działki (mb.)
18
Długość działki (mb.)
461
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Woda
Tak
Ogrodzenie
Brak
Cena
160 000 PLN

Opis nieruchomości

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!!
Sprzedam działkę rolną o powierzchni 0,80 ha położoną w Całowaniu gm. Karczew, z dojazdem z dwóch stron i możliwością podziału i zabudowy.

LOKALIZACJA

Działka usytuowana jest we wsi Całowanie w powiecie otwockim, z możliwością dojazdu z dwóch stron - z jednej strony drogą o nawierzchni asfaltowej w kierunku wsi Warszówka, z drugiej strony dojazd drogą o nawierzchni żwirowej. Działka położona jest w spokojnej miejscowości, w otoczeniu pól, zabudowy mieszkaniowej i siedliskowej.

OPIS

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna z możliwością podziału - dojazd z dwóch stron. Działka ma powierzchnię 8000 m2, jest w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 18x461 m, krótszymi bokami przylega do dróg. Możliwość wystąpienia o warunki zabudowy na działkę siedliskową.
Media: wodociąg w drogach z obu stron, prąd - kabel w drodze żwirowej, słupy przy drodze asfaltowej.

STAN PRAWNY

Własność. Założona KW. Bez obciążenia hipotecznego.

CENA

Możliwość negocjacji.

KONTAKT

Monika Szymaniuk
Doradca Klienta
monika.szymaniuk@citihome.eu
tel. 730 537 493

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Citihome z siedzibą w Otwock (05-400 ) przy Powstańców Warszawy 13. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).