Otwock

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
316 m2
Powierzchnia użytkowa
150 m2
Rok budowy
1985
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
5
Stan budynku
Dobry
Typ domu
Bliźniak
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Piwnica
Tak
Ogród
Tak

Opis nieruchomości

Chciałbym Państwu zaprezentować nieruchomość zlokalizowaną w Otwocku (Świder) przy ulicy Wiewiórczej.

Ulica Wiewiórcza jest to cicha, gruntowa ulica będąca odnogą ulicy Majowej.
Przedmiotem potencjalnej transakcji jest działka o powierzchni 317 m2 zabudowana domem jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 150 m2. Nieruchomość oddalona jest o 800metrów od stacji SKM Świder. W okolicy znajduje się przedszkole, kościół oraz szkoła podstawowa nr 5. W bliskim sąsiedztwie jest las oraz rzeka Świder.

Dom jest murowany, który składa się z dużej części dziennej z wyjściem na taras, kuchni. Na piętrze są trzy sypialnie. Zbudowany został w latach ’80.
Dom został podłączony do kanalizacji miejskiej i wodociągu.
Dom ogrzewany jest piecem dwufunkcyjnym gazowym. Dla osób ceniących sobie uroki ciepła kominka przewidziano żeliwny wkład kominkowy z rozprowadzeniem ciepła do wszystkich pomieszczeń.
Możliwość zagospodarowania poddasza.
Podsumowując jest to doskonała oferta dla osób ceniących sobie ciche i bezpieczne miejsca, zlokalizowane blisko Centrum miasta oraz dobrze skomunikowane.
Zapraszam do oglądania po potwierdzeniu terminu.

Kontakt:
Marcin Zakrzewski
Specjalista ds. sprzedaży
Tel: 513-401-901
m.zakrzewski@citihome.eu

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Citihome z siedzibą w Otwock (05-400 ) przy Powstańców Warszawy 13. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).