Otwock

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
920 m2
Powierzchnia użytkowa
60 m2
Rok budowy
1970
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
2
Stan budynku
Do drobnego remontu
Typ domu
Wolnostojący
Prąd
Tak
Rodzaj ogrzewania
Węglowe
Ogród
Tak

Opis nieruchomości

Mamy Państwu do zaoferowania przepiękną działkę budowlaną zabudowaną małym, murowanym domkiem. Wymiary to 25 m szerokości na 36 m długości. Nieruchomość położona jest w cichej i zalesionej części Otwocka, blisko centrum i stacji PKP ( 300m ). W okolicy przeważa zabudowa jednorodzinna, do granicy działki doprowadzony jest wodociąg miejski i kanalizacja, teren działki jest częściowo zadrzewiony, lekko nachylony. Domek i budynek gospodarczy usytuowany jest przy granicy działki. Istnieje możliwość rozbudowy i przebudowy budynku. W pobliżu znajduje się sklep, szkoła, przedszkole, apteka, stacja kolejowa, przystanki autobusowe. Cena podlega negocjacji.

Polecam i zachęcam do oglądania.

Kontakt:
Jakub Guziewski
Specjalista ds sprzedaży
516 085 587
j.guziewski@citihome.eu

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 0.5
  • Dostępne w okolicy: Hala sportowa, Przedszkole, Las, Fitnes, Kort tenisowy, Bank, Kościół, Szkoła, Plac zabaw, Szpital, Restauracja
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Kolejka podmiejska, Kolej, Autobus

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Citihome z siedzibą w Otwock (05-400 ) przy Powstańców Warszawy 13. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).