DZIAŁKA
na
SPRZEDAŻ
95 000 PLN
76 PLN/m2
GLINIANKA
ul. Polna
Opis
Mamy Państwu do zaoferowania działkę o powierzchni 1250 m2 pod dom jednorodzinny położoną w pięknej miejscowości Glinianka pod Warszawą (powiat Otwocki, gmina Wiązowna). Działka w kształcie prostokąta o wymiarach około 29,6x42m.
Przedmiotowa nieruchomość położona jest w kompleksie działek przeznaczonych pod budownictwo mieszkalne jednorodzinne. Do wyboru 9 działek o powierzchni 1250 m2. Dojazd drogą asfaltową, a następnie drogą wewnętrzną o szerokości 6 m stanowiącą udział wszystkich współwłaścicieli działek z tego kompleksu. Droga wewnętrzna obecnie jest w trakcie wyrównywania oraz utwardzana. Teren płaski, niezalewowy. W okolicy las oraz domy jednorodzinne, nowe budownictwo. Dostępne media: prąd oraz woda miejska. W promieniu 2000 m od działki znajdują się: sklepy, szkoła, kościół, stadnina koni, przystanek MZA linii 720. Idealne miejsce dla osób ceniących sobie ciszę i spokój w otoczeniu przyrody i lasów. Zachęcam do oglądania.
Wydane warunki zabudowy na każdą działkę przewidują budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego oraz szamba szczelnego oraz niezbędnej infrastruktury technicznej.
Wskaźnik wielkości powierzchni zabudowy: do 16% powierzchni działki
Minimalna powierzchnia biologicznie czynna: 70%
Geometria dachu dwu- lub wielospoadowy, o kącie nachylenia połaci dachowych od 20-45 stopni.


Kontakt:
Krzysztof Falkowski
Specjalista ds. sprzedaży
507 847 874
k.falkowski@citihome.eu
Szczegóły oferty

Przeznaczenie działkiBudowlana

Szerokość działki (mb.)29.6

Długość działki (mb.)42

Ukształtowanie działkiPłaska

Kształt działkiProstokąt

PrądTak

WodaTak

OgrodzenieBrak